Kolekcje

Studio Łazienkowe LUKE

Meble Verle Kuchen - Bielsko-Biała

Studio Meblowe LUKE oferuje niemieckie meble Verle do kuchni i łazienki. Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Verle Kuchen – jednym z kilkunastu w Polsce i jedynym w Bielsku-Białej. Kolekcje mebli Verle Kuchen cechują się wyjątkowym designem, precyzją wykonania i niemiecką jakością. Pragniemy dla naszych klientów wyłącznie tego, co najlepsze, dlatego w kwestii jakości mebli nigdy nie chodzimy na kompromisy. Nasi doświadczeni projektanci dopasują produkty z kolekcji Verle Kuchen do indywidualnych preferencji klienta i potencjału wnętrza.
Meble na Wymiar Verle - Łazienkowe, Kuchenne - Verle Kuchen - zdjęcie (4)
Kuchnie
Meble na Wymiar Verle - Łazienkowe, Kuchenne - Verle Kuchen - zdjęcie (5)
Łazienki
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora serwisu zabronione.
Certyfikowane meble Verle Kuchen

Made in Germany, czyli niemiecka jakość mebli Verle Kuchen


Korzystanie z solidnych materiałów to gwarancja wieloletniej wytrzymałości i funkcjonalności. W naszym studiu meblowym w Bielsku-Białej doskonale to rozumiemy. Meble Verle powstają w niemieckich fabrykach znanych jako jedne z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w całej Europie. Dowodem na najwyższą jakość produktów Verle Kuchen jest fakt, że producent udziela 5-letniej gwarancji na wszystkie zakupione meble Verle.
Meble Verle spełniają wysokie standardy i restrykcyjne normy, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty DIN ISO (50001:2011, 9001:2008, 14001:2009), znak jakości GS Mark oraz znak środowiskowy „Der Blaue Engel”. Certyfikat PEFC potwierdza również, że meble Verle produkowane są z materiałów drewnopochodnych pochodzących ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Bezpieczeństwo, jakość, energooszczędność i ochrona środowiska wpisane są w DNA marki Verle Kuchen.
Zamów kuchnię online