Kuchnie na wymiar - Bielsko-Biała

Studio Kuchenne LUKE

Meble kuchenne

Kuchnia to wymagające pomieszczenie, w którym główną rolę powinna odgrywać funkcjonalność. Aranżacja wygodnego i ergonomicznego wnętrza kuchennego wcale nie musi być trudna – wystarczy wybrać meble kuchenne na wymiar, które będą idealnie dopasowane do układu pomieszczenia. Jeśli szukasz kuchni na wymiar stworzonej we współpracy z kreatywnym projektantem, odwiedź Studio Meblowe LUKE. Na naszych ekspozycjach znajdziesz nowoczesne, markowe, solidne i funkcjonalne kuchnie. Bielsko-Biała jest siedzibą studia kuchennego LUKE, którego ofertę kierujemy głównie do klientów zamieszkujących Małopolskę i Śląsk.
kuchnie na wymiar bielsko
Kolekcja Artis
kuchnie na wymiar bielsko
Kolekcja Cascada
kuchnie bielsko-biała
Kolekcja Castello
kuchnie na wymiar bielsko biała ceny
Kolekcja Chalet
kuchnie bielsko
Kolekcja Credo
kuchnie na wymiar bielsko biała
Kolekcja Laser
kuchnie na zamówienie bielsko
Kolekcja Lux
meble kuchenne na wymiar śląsk
Kolekcja Natura
kuchnie na wymiar bielsko
Kolekcja Nordic
projektowanie kuchni śląsk
Kolekcja Riva
meble kuchenne śląsk
Kolekcja Speed
kuchnia na wymiar bielsko
Kolekcja Sylt
kuchnia na zamówienie bielsko biała
Kolekcja York
kuchnie na zamówienie bielsko biała
Kolekcja Easy Touch
projektowanie kuchni bielsko biała
Kolekcja Fashion
studio kuchenne bielsko
Kolekcja Flash
studio mebli kuchennych bielsko biała
Kolekcja Focus
meble kuchenne 1
Kolekcja Inox
meble kuchenne 2
Kolekcja Stone Art
meble kuchenne na wymiar bielsko biała 12
Kolekcja Structura
kuchnie verle bielsko
Kolekcja Touch
verle kuchen śląsk
Kolekcja Pura
meble na wymiar verle kuchen
Kolekcja Inline
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora serwisu zabronione.
Verle Kuchen - Bielsko Biała

Meble kuchenne na wymiar marki Verle Kuchen


Kuchnia jest pomieszczeniem pełniącym wiele funkcji. To tam przygotowujemy posiłki, pijemy pierwszą poranną kawę i spotykamy się z przyjaciółmi. Dla jednych kuchnia jest prywatnym królestwem, dla innych miejscem spotkań towarzyskich. Dopasuj meble kuchenne do swojego stylu życia i stwórz wnętrze, które będzie w pełni współgrało z Twoim charakterem.
Nasze studio kuchenne w Bielsku-Białej oferuje meble do kuchni na wymiar od renomowanego niemieckiego producenta Verle Kuchen. Kuchnia na zamówienie zaprojektowana w oparciu o produkty marki Verle to funkcjonalne i solidne rozwiązanie na lata. Dzięki szerokiej gamie kolekcji dostępnych w naszej ofercie możesz w pełni dopasować meble kuchenne Verle do własnych upodobań i możliwości wnętrza. Od minimalistycznych mebli z kolekcji Focus i Structura, przez kuchnie na wymiar w stylu dworkowym z kolekcji Cascada, aż po industrialne meble z kolekcji Cemento – oferujemy ponad 20 kolekcji Verle do wyboru! Każda linia utrzymana jest w innym stylu, dzięki czemu bez trudu znajdziesz meble kuchenne dopasowane do Twoich preferencji.
Mimo że poszczególne kolekcje różnią się między sobą pod względem estetycznym, łączy je jedno – najwyższa jakość wykonania potwierdzona m.in. certyfikatem DIN ISO 9001:2008 oraz znakiem bezpieczeństwa GS Mark.
Kuchnie LUKE - Bielsko-Biała

Ergonomiczna kuchnia na wymiar - Bielsko-Biała


Jeśli marzysz o wygodnym i łatwym w użytkowaniu wnętrzu, kuchnia na wymiar jest tym, czego szukasz. Urządzając ergonomiczną kuchnię, należy pamiętać o podziale na 4 strefy robocze:

  1. 1. przechowywanie naczyń i żywności (lodówka, szafki),
  2. 2. wstępna obróbka i zmywanie (zlewozmywak, zmywarka, kosz na śmieci),
  3. 3. przygotowywanie posiłków (blat roboczy),
  4. 4. gotowanie (płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka).
Oprócz podziału pomieszczenia na strefy warto również zwrócić uwagę na odpowiednią wysokość blatów oraz pamiętać o tzw. trójkącie roboczym, czyli ustawieniu lodówki, zlewozmywaka i płyty grzewczej w takich odstępach, by po połączeniu ich wierzchołków powstał trójkąt. Ta zasada znacząco podnosi funkcjonalność wnętrza i pozwala urządzać kuchnie na zamówienie zgodnie z zasadami ergonomii. Regułę trójkąta roboczego można zastosować w kuchniach w kształcie litery U i L oraz w pomieszczeniach z zabudową dwurzędową.
Zachęcamy do skorzystania z porad naszych doświadczonych projektantów, którzy pomogą stworzyć ergonomiczną kuchnię dopasowaną do potrzeb klienta oraz układu wnętrza. Siedziba naszej firmy znajduje się w sklepie LUKE w Bielsku-Białej.
Kuchnie na zamówienie

Funkcjonalność, design, trwałość


Zamawiając meble kuchenne na wymiar, możesz zamaskować mankamenty wnętrza, podkreślić jego atuty i w pełni wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. Tylko łatwa w użytkowaniu kuchnia jest w stanie spełnić indywidualne potrzeby, zwłaszcza jeśli gotowanie jest Twoją pasją. Studio kuchenne LUKE, którego siedzibą jest Bielsko-Biała, na pierwszym miejscu stawia zawsze funkcjonalny design. Dbamy o to, by kolekcje, które umieszczamy na naszych ekspozycjach, były nie tylko piękne, lecz również solidnie wykonane i zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Meble kuchenne Verle Kuchen powstają z najlepszych materiałów dostosowanych do kuchennych warunków, co czyni je idealnym rozwiązaniem na lata.
Zapraszamy do naszego studia kuchennego w Bielsku-Białej, w którym możesz zainspirować się przykładowymi kolekcjami Verle, dopasować fakturę, wzór, kolor i wykończenie frontów do własnych preferencji oraz otrzymać pomoc związaną z pomiarami i projektem.
Zamów online