Projekty wnętrz

Zamów projekt online!


(Max. 10 MB)
(Max. 10 MB)
(Max. 10 MB)

* pola wymagane
Nasi projektanci wnętrz są do Twojej dyspozycji

Projektowanie kuchni, łazienki, garderoby - Śląsk


Studio Meblowe LUKE, którego siedzibą jest Bielsko-Biała, oferuje projekty wnętrz oparte na produktach niemieckich marek Verle Kuchen i Raumplus. Każda kolekcja jest unikalna i precyzyjnie wykonana, a wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych wpływa na najlepszą jakość oferowanych przez nas mebli.
W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego zamawiając projekt, możesz mieć pewność, że jego wykonaniem zajmą się najlepsi projektanci wnętrz. Bielsko-Biała to siedziba naszego studia meblowego, lecz jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. Zapraszamy na konsultację, podczas której nasz projektant wnętrz zapozna się z Twoimi potrzebami i stworzy profesjonalną wizualizację łazienki, kuchni, garderoby czy szaf.
Meble made in Germany w Bielsku-Białej

Projekty wnętrz na miarę Twoich potrzeb


Oferujemy indywidualne projekty w pełni dopasowane do potencjału wnętrz i preferencji zleceniodawców. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekty wnętrz, konsultacje, wizualizacje, transport i montaż. Zajmujemy się również wykonywaniem pomiarów i realizacją projektów.
Nasi doświadczeni projektanci wnętrz pracują na produktach niemieckich marek, dzięki czemu są w stanie zaoferować indywidualne projekty wnętrz oparte na najlepszych materiałach. Stawiamy na niemiecką jakość, nowoczesność i bezkompromisowość. Tworzymy funkcjonalne i solidne wnętrza z klasą – zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów projekt swojego wymarzonego wnętrza!