Łazienki na wymiar

Studio Łazienkowe LUKE

Meble łazienkowe – Bielsko-Biała

Studio Meblowe LUKE to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko meble łazienkowe spełniające wymogi pomieszczenia, lecz przede wszystkim produkty odpowiadające Twoim upodobaniom i potrzebom. Sprawdź, jak niewiele wystarczy, by stworzyć wygodną łazienkę pełną praktycznych rozwiązań, w której nareszcie poczujesz, czym jest prawdziwy relaks.
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (4)
Kolekcja Artis
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (5)
Kolekcja Cascada
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (6)
Kolekcja Cemento
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (7)
Kolekcja Fashion
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (8)
Kolekcja Flash
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (9)
Kolekcja Easytouch
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (10)
Kolekcja Inline
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (11)
Kolekcja Laser
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (12)
Kolekcja Lux
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (13)
Kolekcja Natura
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (14)
Kolekcja Nordic
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (15)
Kolekcja Speed
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (16)
Kolekcja StoneArt
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (17)
Kolekcja Stone
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (18)
Kolekcja Structura
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (19)
Kolekcja Touch
Meble łazienkowe na wymiar Bielsko-Biała | LUKE Studio meblowe - zdjęcie (20)
Kolekcja York
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora serwisu zabronione.
Zagospodarowanie łazienki

Funkcjonalne, piękne i solidne łazienki na wymiar


Łazienka to pomieszczenie, które najlepiej służy wtedy, gdy jest urządzone funkcjonalnie. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są więc łazienki na wymiar, w których każdy centymetr przestrzeni jest odpowiednio zagospodarowany – bez względu na rozmiar, kształt i układ pomieszczenia.
Studio Meblowe LUKE, którego siedzibą jest Bielsko-Biała, to miejsce stworzone z myślą o osobach szukających funkcjonalnych rozwiązań do nowoczesnej, wygodnej i ergonomicznej łazienki na wymiar. Dysponujemy szeroką gamą produktów niemieckiej marki Verle Kuchen – słynącej z solidnych i stylowych mebli łazienkowych o najwyższej jakości made in Germany. Umożliwiamy również skorzystanie z pomocy doświadczonych projektantów, którzy pomogą w stworzeniu wymarzonej łazienki na wymiar.
Niemieckie rozwiązanie na lata

Meble łazienkowe Verle


Jeśli szukasz mebli łazienkowych na lata, które nie tylko zapewnią wygodę użytkowania, lecz również idealnie dopasują się do ulubionego stylu, postaw na kolekcje Verle. Meble łazienkowe od renomowanego producenta powstają w niemieckich fabrykach, znanych jako jedne z najnowocześniejszych w Europie. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego pragniemy zaoferować naszym klientom wyłącznie to, co najlepsze. Stwórz łazienkę marzeń, w której z radością będziesz rozpoczynać każdy dzień i która stanie się Twoją prywatną oazą relaksu.
Meble łazienkowe Verle można z łatwością dopasować do łazienki urządzonej w dowolnym stylu. W naszej ofercie znajduje się aż 10 kolekcji mebli Verle, które różnią się między sobą estetyką, lecz łączy je jedno – najwyższa jakość wykonania, która znacząco wpływa na codzienną wygodę. Od eleganckich frontów z kolekcji Cascada, przez minimalistyczne meble z kolekcji Cemento, aż po industrialne szafki z chromowanymi uchwytami z kolekcji Touch. Odkryj wszystkie meble łazienkowe Verle i postaw na kolekcję najlepiej dopasowaną do Twojego charakteru i możliwości wnętrza.
Zapraszamy do studia LUKE

Meble do łazienki dla wymagajacych


Łazienka jest pomieszczeniem, w którym panuje wysoka wilgotność powietrza, dlatego wybrane meble powinny być w pełni przystosowane do takich warunków. Aby mieć pewność, że produkty, które umieszczamy w łazience, są nie tylko piękne, lecz również funkcjonalne, warto postawić na jakość reprezentowaną przez meble łazienkowe Verle. Wszystkie kolekcje Verle składają się z mebli produkowanych z materiałów odpornych na działanie wilgoci, których jakość pozostanie niezmienna mimo upływu lat.
Zapraszamy do odwiedzin w Studiu Meblowym LUKE, a także do skorzystania z pomocy naszych kreatywnych projektantów z doświadczeniem w tworzeniu ergonomicznych i funkcjonalnych łazienek na wymiar.

Niepowtarzalne meble łazienkowe — Bielsko-Biała


Od doskonałej wytrzymałości i odporności na wilgoć po niepowtarzalny styl dostosowany do indywidualnych preferencji — meble łazienkowe dostępne w Studiu Meblowym LUKE z siedzibą w Bielsku-Białej z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przygotujemy projekt wymarzonej łazienki na wymiar, która będzie całkowicie odpowiadać Twojej upragnionej wizji i służyć Ci przez długie lata, a następnie przystąpimy do jego realizacji. Co więcej, zależy nam na pełnym zadowoleniu Klientów, dlatego przy każdym montażu zamówionych mebli łazienkowych obecny jest projektant — dzięki temu możesz mieć pewność zgodności z zaakceptowaną koncepcją.

Meble łazienkowe w różnym stylu dla Klientów z Bielska-Białej, ale nie tylko


Doskonale wiemy, że spełnienie marzenia o idealnym mieszkaniu dla siebie i najbliższych nie byłoby możliwe bez praktycznej, a jednocześnie eleganckiej łazienki. Meble łazienkowe uznanej marki Verle Kuchen, które proponujemy w naszym salonie meblowym w Bielsku-Białej, bez wątpienia zadowolą więc miłośników designu bez względu na preferencje. Nowoczesny styl utrzymany w stonowanej kolorystyce? Popularna estetyka skandynawska tworząca poczucie domowego ciepła? A może łazienka, w której dominuje eleganckie, trwałe drewno? Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty mebli łazienkowych w Salonie Meblowym LUKE!

Zamów online